top of page

Praca na stanowisku: Specjalista Łotewski lub Słoweński

Szukasz pracy i znasz łotewski lub słoweński

A może rozglądasz się za miejscem z fajną atmosferą i możliwościami rozwoju

Mamy dla Ciebie taką ofertę

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Twoje zadania:

  • współpraca z zespołem na miejscu oraz z obszaru Łotwa lub Słowenia

  • rejestracja zgłoszeń - poszukiwanie rozwiązań

  • dbanie o wysoką jakość obsługi

Nie wymagamy doświadczenia. Stawiamy na chęć do nauki i kompetencje językowe.

Potrzebujemy od Ciebie:

  • dobrej znajomości języka łotewskiego lub słowenskiego

  • wysokich umiejętności komunikacji

  • entuzjazmu i chęci do nauki

W zamian oferujemy:

  • pakiet szkoleń na start

  • umowę o pracę

  • szkolenia.benefity, premii i inne

Zapraszamy do przesłania CV

jobs@personnelandmedia.com

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

e- commerce CZESKI

Poznań Opis stanowiska: obsługa mailowa i telefoniczna klienta obsługa internetowych serwisów sprzedaży obsługa, modyfikacja i zarządzanie zamówieniami tłumaczenie gotowych tekstów o produktach Oc

e- commerce NIEMIECKI

RERUTER z j. Niemieckim ŁÓDŹ lub GDAŃSK

RERUTER z j. Niemieckim ŁÓDŹ lub GDAŃSK Praca w biurze Opis stanowiska: redagowanie i publikacja ogłoszeń preselekcja i selekcja aplikacji organizowanie spotkań i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnyc

bottom of page