© 2019 by PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Wsparcie z językiem CHORWACKIM

Wsparcie z językiem chorwackim

Miejsce pracy Warszawa

Wynagrodzenie 22 zł za godzinę brutto - umowa o pracę


Praca z elastycznym grafikiem poniedziałek - piątek między godzinami 8:00 - 20:00

 

 

Zadania: Pierwsza linia wsparcia technicznego dla użytkowników sprzętu RTV, sprawdzanie otrzymanej korespondencji w języku chorwackim, oddzwanianie do użytkowników w celu sprawdzenia  poprawności wniosków

 

 Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757

Zapraszamy do przesłania CV w"Wsparcie z językiem chorwackim" na

jobs@personnelandmedia.com

 

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

  

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload