Quality Specialist - Job in Sofia

QUALITY SPECIALISTA

Umowa o pracę

Miejsce pracy Bułgaria

WYNAGRODZENIE około 4700 – 4800 pln brutto

BGN 1950 gross + 25% bonus

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

wspieranie liderów zespołów w tworzeniu i dystrybucji wszystkich raportów – również dla wewnętrznych klientów a także, upewnianie się, że baza danych jest monitorowania i aktualizowana

Weryfikacja jakości wykonywanej pracy w CC z wytycznymi Klientów wewnętrznych

Ocenianie poprawności wykonywanych obowiązków

Wymagania:

praktyczna wiedza w obszarze kontroli jakości znajomość języku angielskim na poziomie min B2 znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook) do tworzenia potrzebnych raportów, prezentacji na spotkaniach i innych dokumentów związanych z projektem

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV w języku ANGIELSKIM na jobs@personnelandmedia.com w tytule prosimy napisać QS– Bułgaria

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Support Manager

Support Manager PRACA Z DOMU (lub w biurze w Łódź) Poszukujemy dla naszego Klienta, który specjalizuje się w produktach i rozwiązaniach AUTOMOTIVE oraz w systemów audio, wizualnych i informacyjno-ro

Test Engineer

Test Engineer LODZ We are looking for our Client who specializes in products and solutions for consumers, automakers, and enterprises worldwide, including audio, visual and infotainment systems

Senior Automation Test Engineer

Senior Automation Test Engineer LODZ(możliwość pracy z domu) umowa o pracę Starszy Inżynier ds. Testów Automatyzacji ŁÓDŹ(Możliwość pracy z domu)Wynagrodzenie roczne max. 170.000 bruttoNasz Klient (