© 2019 by PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Social Media - praca za granicą

Social Media (SoMe) w Sofii ( praca w języku polskim)

Wynagrodzenie około 4600 – 4700 brutto pln

Zatrudnienie na umowę o pracę.

Gwarantujemy: zwrot kosztów przylotu, ubezpieczenie medyczne, zakwaterowanie

Każdego miesiąca dodatkowy kupon na żywność - 30 Euro

ZADANIA:

Ścisła współpraca z zespołem

Wspieranie i nadzorowanie wszystkich zadań mediów społecznościowych w codziennej działalności

Wdrażanie procesów Social Media

Monitorowanie jakości mediów społecznościowych

Raportowanie i analiza: przekazywanie wyników i spostrzeżeń

Budowanie bliskich relacji z użytkownikami, odpowiadanie i moderowanie komentarzy

WYMAGANIA:

Pasja do mediów społecznościowych

Znajomość mediów społecznościowych i platform cyfrowych

Znajomość produktów MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

Znajomość Adobe Suite / Photoshop lub innego oprogramowania

CV w języku angielskim prosimy przesłać na

jobs@personnelandmedia.com z dopiskiem SoMe Sofia

Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Please reload