© 2019 by PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Medical and Marketing Manager

Medical and Marketing Manager

 

Obszar: Pulmonologia/Alergologia/Pediatria

 

 

Miejsce pracy – Warszawa

Leki generyczne

 

 

 

Wymagania:

wykształcenie wyższe

min. 3 letnie doświadczenie w obszarze Pulmonologii, Alergologii lub Pediatrii

język angielski B2

 

 

Zadania:

aktywność marketingowa

nadzorowanie planów sprzedaży

obserwowanie działań konkurencji

 

 

 

Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.com w tytule prosimy napisać „Medical and Marketing Manager - Warszawa”

 


Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

 

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

 


 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload