PRACA W BANKU 3200 PLN

Miejsce pracy: Łódź

Umowa o pracę

praca od poniedziałku do piątku 14-22

(możliwość pracy w mniejszej liczbie godzin)

Wynagrodzenie 3200 pln brutto

Wymagany Angielski B1/B2

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

GWARANTUJEMY SZKOLENIA WLICZONE W CZAS PRACY

Zadania:

praca w banku -uzupełnianie dokumentacji bankowych, wysyłanie e-maili, wsparcie działu.

Praca administracyjna przy wewnętrznych dokumentach

Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.com

z adnotacją Bank – Admin

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

GAME TESTER –MALAYSIAN

GAME TESTER –MALAYSIAN WARSAW WARSAW YOU should know: Malaysian min C1 English min B2 What You are going to do: Make sure that the game is free from any spelling or grammatical errors in Malaysian Co

SAMODZIELNY ANALITYK ZE ZNAJOMOŚCIĄ SQL

SAMODZIELNY ANALITYK ZE ZNAJOMOŚCIĄ SQL NASZ KLIENT MIĘDZYNARODOWY BANK W ŁODZI Umowa o pracę Miejsce Łódź Zakres obowiązków: Analiza oraz definiowanie wymagań Koordynacja działań projektowych Weryfik

POLUB NAS NA FACEBOOKU