PRACA W BANKU 3200 PLN

Miejsce pracy: Łódź

Umowa o pracę

praca od poniedziałku do piątku 14-22

(możliwość pracy w mniejszej liczbie godzin)

Wynagrodzenie 3200 pln brutto

Wymagany Angielski B1/B2

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

GWARANTUJEMY SZKOLENIA WLICZONE W CZAS PRACY

Zadania:

praca w banku -uzupełnianie dokumentacji bankowych, wysyłanie e-maili, wsparcie działu.

Praca administracyjna przy wewnętrznych dokumentach

Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.com

z adnotacją Bank – Admin

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

FRANCUSKI (Warszawa)

FRANCUSKI (Warszawa) wynagrodzenie 5500pln Praca zdalna lub w biurze w WARSZAWIE START od zaraz ZADANIA: telefoniczne i mailowe wsparcie użytkowników płatności elektronicznych, sprawdzanie status

ZNASZ HISZPAŃSKI I ANGIELSKI

ZNASZ HISZPAŃSKI I ANGIELSKI telefoniczne i mailowe wsparcie Dział Obsługi Klienta – nie sprzedaż Dni i godziny pracy: 8 godzin / 5 dni w tygodniu (24/7) 9-17 lub 17-01 lub 01-09 Miejsce pracy: