STARSZY KONTROLER FINANSOWY

STARSZY KONTROLER FINANSOWY Dla naszego Klienta – Międzynarodowego Banku w Łodzi ŁODŻ Umowa o pracę ZADANIA: Analiza wyników finansowych Zarządzanie zmianami w przychodach lub kosztach Zapewnienie zgodności danych finansowych z zasadami firmy Zgłaszanie wykrytych błędów Wykorzystanie wiedzy specjalistycznej do proaktywnego wspierania inicjatyw w zakresie poprawy jakości i dostosowania, które zwiększają wydajność i jakość w naszych raportach i procesach WYMAGANIA: Doskonałe umiejętności analityczne Ukończone studia wyższe: finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewne 3 lata doświadczenia jako kontroler finansowy Angielski min B2

CV prosimy przesłać na jobs@personnelandmedia.com

W tytule prosimy napisać STARSZY KONTROLER FINANSOWY

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

 

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”


 

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2019 by PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS

POLUB NAS NA FACEBOOKU