DUNSKI

Nie posiadasz doświadczenia w Bankowości

to nie przeszkoda –nie jest ono wymagane

 

Zastanawiasz się nad relokacją do ŁODZI , ale oczekujesz wsparcia –gwarantujemy opłacenie zakwaterowania (podczas całego czasu pracy zawodowej) Płacimy za relokację do Łodzi lub opłacimy koszty mieszkania  (sam wybierasz – co wolisz)

 

Interesujesz się pracą z możliwościami zawodowymi i w międzykulturowym środowisku – przeprowadzamy szkolenia w języku DUNSKIM

 

WYMAGANIA

    bardzo dobra znajomość języka duńskiego  min B2

    komunikatywna znajomość języka angielskiego

 

OFERUJEMY

    umowę o pracę oraz pakiet benefitów;

    przyjazną atmosferę pracy

    kursy i szkolenia

    wynagrodzenie około 7000 pln brutto

JEŻELI OFERTA PRACY W ŁODZI Z JĘZYKIEM DUNSKIM wzbudziła zainteresowanie to

 zapraszamy do przesłania CV  jobs@personnelandmedia.com w tytule Junior Officer with DanishZastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

 

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2019 by PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS

POLUB NAS NA FACEBOOKU