top of page

NORWESKI - praca w Banku

Nasz Klient w Łodzi z branży bankowości – poszukuje kandydatów z językiem NORWESKIM

Nie wymagamy doświadczenia!

Co oferujemy?

umowę o pracę oraz pakiet benefitów;

przyjazną atmosferę pracy

kursy i szkolenia

profesjoalne przygotowanie do pracy

nie ma okresu próbnego – od razu umowa o pracę

płacimy za relokację do Łodzi (powyżej 100 km od granic Łodzi) oraz opłacimy koszty mieszkania przez cały czas trwania umowy

Na tym stanowisku komunikujesz się w codziennej pracy z wewnętrznymi Klientami Banku w języku norweskim, (wewnętrzni Klienci- nie sprzedaż) aktualizujesz procedury i dokumentację, a także kontrolujesz terminowe realizowanie usług bankowych

Czego wymagamy?

bardzo dobrej znajomość języka norweskiego min B2

znajomość języka angielskiego min B1

Czekamy na Twoje CV

jobs@personnelandmedia.com

Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

e- commerce CZESKI

Poznań Opis stanowiska: obsługa mailowa i telefoniczna klienta obsługa internetowych serwisów sprzedaży obsługa, modyfikacja i zarządzanie zamówieniami tłumaczenie gotowych tekstów o produktach Oc

e- commerce NIEMIECKI

RERUTER z j. Niemieckim ŁÓDŹ lub GDAŃSK

RERUTER z j. Niemieckim ŁÓDŹ lub GDAŃSK Praca w biurze Opis stanowiska: redagowanie i publikacja ogłoszeń preselekcja i selekcja aplikacji organizowanie spotkań i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnyc

bottom of page