SŁOWEŃSKI – praca Warszawa

Umowa o pracę

Wynagrodzenie około 5500 pln brutto

ZADANIA :

kontakt w języku słoweński

weryfikacja otrzymanych zapytań

kontakt mailowy i telefoniczny (nie sprzedaż, odpowiadanie na zapytania i weryfikacja otrzymanych email)

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Gwarantujemy szkolenia

Benefity i system motywacyjny, kursy, kartę Multisportu

Praca od poniedziałku do piątki

Zapraszamy do kontaktu na jobs@personnelandmedia.com

w tytule SŁOWEŃSKI – Warszawa

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Customer Service Professional - Finnish Speaker

We are looking for candidates for the position: Customer Service Professional - Finnish Speaker Location: remote job (POLAND) Salary 7000 - 8000 pln gross Labor contact (full time 40 h/week) Private

EMPLOYER BRANDING SPECIALIST

EMPLOYER BRANDING SPECIALIST LODZ WARSZAWA TRÓJMIASTO SEKTOR: BANKOWOŚĆ Umowa na pełen etat (zatrudnienia przez 12 miesięcy przez Agnecję Pracy z możliwością przedłużenia) ZADANIA: wdrażanie i rozwij

POLUB NAS NA FACEBOOKU