Client Field Application Engineer

Client Field Application Engineer

UoP Łódź 10000-17000 pln brutto Poszukujemy kandydata dla naszego flagowego Międzynarodowego Klienta, producenta oprogramowania, elektroniki użytkowej, rozwiązań audio dla konsumentów oraz przedsiębiorstw z branż: motoryzacyjnej, mobilnej, telekomunikacyjnej, muzycznej oraz medycznej.

ZADANIA:

Pierwszą linia wsparcia dla klienta

Zapewnienie wysokiej jakości wsparcia technicznego przez telefon, e-mail i na miejscu dla klientów

Zarządzanie śledzeniem spraw, ustalaniem priorytetów i eskalacją do globalnego wsparcia / badań i rozwoju

Radzenie sobie ze stresującymi sytuacjami dzięki konkurencyjnym terminom

Opracowanie demonstracji w oparciu o produkty na różnych platformach

Wsparcie zespołu sprzedaży kwalifikującego nowe możliwości

Prowadzenie warsztatów na miejscu i zdalne, demonstrujące rozwiązania i produkty Klienta oraz ich najnowsze funkcje

Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia w niektórych punktach – firma zapewni dla Ciebie szkolenia! WYMAGANIA:

Licencjat (licencjat lub inne równoważne stopnie techniczne)

Co najmniej 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta

Co najmniej 3 lata doświadczenia jako inżynier oprogramowania

Znajomość języka C (C++/Java/python – to zaleta)

Doświadczenie w tworzeniu wbudowanych systemów operacyjnych (np. QNX/Linux/Android)

Zdolność/chęć podróżowania w razie potrzeby

NASZ KLIENT OFERUJE: Pracę w międzynarodowym zespole projektowym z największymi światowymi klientami z branży motoryzacyjnej, mobilnej, telekomunikacyjnej, muzycznej oraz medycznej. Szeroki wachlarz szkoleń dostosowanych do potrzeb oraz możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.

Świetny pakiet dodatkowych korzyści takich jak:

elastyczny czas pracy, prywatna opieka zdrowotna (LuxMed), kafeteria Mybenefit, zniżki pracownicze na produkty, pokój gier.

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA jobs@personnelandmedia.com Prosimy w tytule wiadomości wpisać nazwę stanowiska - „Client Field Application Engineer/ LTProsimy dodać poniższą klauzulę do CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Poszukujemy dla naszego Klienta, który specjalizuje się w produktach i rozwiązaniach AUTOMOTIVE oraz w rozwoju pośrednich komponentów oprogramowania na stanowisko Regular/Senior Java Developer. ZAD

Poszukujemy dla naszego Klienta, który specjalizuje się w produktach i rozwiązaniach AUTOMOTIVE oraz w rozwoju pośrednich komponentów oprogramowania na stanowisko Senior Java Developer. ZADANIA: -D