Praca Warszawa - praca zdalna

5000 - 5500 PLN brutto

Umowa o pracę

Praca na pełen etat lub 3/4 etatu w godzinach między 8:00 a 22

Praca zdalna

Szkolenie zdalne

Nasz Klient zapewnia sprzęt komputerowy (przesyłany kurierem)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: telefoniczne lub mailowe wsparcie użytkowników niemieckojęzycznej witryny aukcyjnej

WYMAGANIA

znajomość niemieckiego na poziomie min B2/C1

podstawowa znajomość angielskiego

Zapraszamy do kontaktu na jobs@personnelandmedia.com -w tytule NIEMIECKI - zdalnie

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

PRACOWNIK BANKU - AML

PRACOWNIK BANKU - AML LÓDŹ 4500 /5000pln brutto – dla osób z doświadczeniem w AML 3800 pln brutto – dla osób bez doświadczenia Łódź Umowa o pracę – zatrudnienie dla BANKU PEŁEN ETAT (możliwość pra

JUNIOR Security ENGINEER

JUNIOR Security ENGINEER (9,000 – 12,000 gross per month ) WROCŁAW Our Client is one of the largest airlines What you are going to do: • Optimizing Security Operations by establishing multip

PROGRAMISTA C++

PROGRAMISTA C++ - Lublin Miejsce pracy Lublin UoP lub B2B Możliwość pracy zdalnej Wynagrodzenie: 11.ooo – 26ooo pln brutto ( w zależności od posiadanego doświadczenia) Dla naszego Klienta – wiodące