PRACA ZDALNA z językiem NIEMIECKIM

Praca Warszawa - praca zdalna na terenie Polski

Praca zdalna

Szkolenia zdalne (w pełni opłacone i wliczone w czas pracy)

Niezbędny sprzęt jest zapewniany i przesłany kurierem na terenie Polski

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na pełen etat lub 3/4

możliwość pracy między 8:00 a 22:00

ZADANIA

wsparcie przy transakcjach i płatnościach online,

pomoc telefoniczna i mailowa przy przelewach online

Wynagrodzenie –około 5500 umowa o pracę na pełen etat

WYMAGANIA

dostępność na pełen etat lub 3/4

znajomość niemieckiego na poziomie min C1

podstawowa znajomość angielskiego

Zapraszamy do kontaktu na jobs@personnelandmedia.com -w tytule NIEMIECKI - zdalnie

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

FRANCUSKI (Warszawa)

FRANCUSKI (Warszawa) wynagrodzenie 5500pln Praca zdalna lub w biurze w WARSZAWIE START od zaraz ZADANIA: telefoniczne i mailowe wsparcie użytkowników płatności elektronicznych, sprawdzanie status

ZNASZ HISZPAŃSKI I ANGIELSKI

ZNASZ HISZPAŃSKI I ANGIELSKI telefoniczne i mailowe wsparcie Dział Obsługi Klienta – nie sprzedaż Dni i godziny pracy: 8 godzin / 5 dni w tygodniu (24/7) 9-17 lub 17-01 lub 01-09 Miejsce pracy: