PROGRAMISTA JAVA

PROGRAMISTA JAVAWynagrodzenie. Około 16.ooo pln brutto


LUBLIN – możliwość pracy zdalnej


Nasz Klient prowadzi projekty wewnętrzne - pisanie własnych produktów np. biała lista, Split Payment, Bank Flow oraz projekty zlecane przez klientów - pisanie modyfikacji pod potrzeby biznesowe klienta.Wymagania:

Umiejętność programowania w JAVA

Znajomość programowania systemów klasy ERP

Angielski na poziomie komunikatywnymW tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska „PROGRAMISTA JAVA - Lublin „

Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.comJeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

.

.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Poszukujemy dla naszego Klienta, który specjalizuje się w produktach i rozwiązaniach AUTOMOTIVE oraz w rozwoju pośrednich komponentów oprogramowania na stanowisko Regular/Senior Java Developer. ZAD

Poszukujemy dla naszego Klienta, który specjalizuje się w produktach i rozwiązaniach AUTOMOTIVE oraz w rozwoju pośrednich komponentów oprogramowania na stanowisko Senior Java Developer. ZADANIA: -D