top of page

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy Miejsce pracy: Warszawa

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa Wynagrodzenie około 11.000 PLN brutto Umowa o pracę na pełen etat Praca hybrydowa Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego

  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów

  • Rozliczanie zaliczek, delegacji krajowych I zagranicznych, różnic kursowych

  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych

  • Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych

  • Przygotowywanie danych do raportów okresowych

  • Monitorowanie poprawności rozliczeń VAT i sporządzanie deklaracji i plików JPK

  • Sporządzanie okresowych i rocznych deklaracji oraz sprawozdań

  • Wsparcie Finance Managera w bieżących obowiązkach

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego z zakresu finansów

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku

  • Znajomości przepisów Ustawy o Rachunkowości oraz CIT i VAT

  • Wiedza oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia pełnej księgowości

  • Praktyczna znajomość rozliczania transakcji zagranicznych

  • Znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Mile widziana znajomość systemu SAP

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Zaangażowania i samodzielności w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętności identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, rzetelności, skrupulatności i dokładności

  • Pracy stacjonarnej w trakcie okresu próbnego

Oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia przygotowujące do pracy

  • Możliwość rozwoju w obszarze finansów i księgowości

  • Umowę o pracę, kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne

  • Świetną atmosferę w zgranym zespole współpracującym ze sobą od kilkunastu lat

  • Elastyczne godziny pracy (8.00-9.00 - 16.00-17.00)

  • Pracę z nowoczesnego biura w Warszawie

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia

  • Niepowtarzalne miejsce pracy, w której dbamy o Twoje dobre samopoczucie

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA NA jobs@personnelandmedia.com

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

e- commerce CZESKI

Poznań Opis stanowiska: obsługa mailowa i telefoniczna klienta obsługa internetowych serwisów sprzedaży obsługa, modyfikacja i zarządzanie zamówieniami tłumaczenie gotowych tekstów o produktach Oc

e- commerce NIEMIECKI

RERUTER z j. Niemieckim ŁÓDŹ lub GDAŃSK

RERUTER z j. Niemieckim ŁÓDŹ lub GDAŃSK Praca w biurze Opis stanowiska: redagowanie i publikacja ogłoszeń preselekcja i selekcja aplikacji organizowanie spotkań i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnyc

bottom of page