top of page

Specjalista ds. sprzedaży usług Agencji Pracy

Praca zdalna  (cała Polska)

Siedziba firmy woj. mazowieckie

Szukamy do naszego zespołu SPRZEDAWCY HANDLOWCA

Kandydata lub Kandydatki z zacięciem do rozwoju w departamencie sprzedaży  ....ze znajomością rynku Agencji Pracy

Oferujemy podstawę plus procent za zrealizowaną umowę  (od podpisanej umowy)

Gwarantujemy niezbędny sprzęt (laptop, telefon)

ZADANIA

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • negocjowanie warunków handlowych

  • organizacja i wdrożenie kontraktów

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży usług dla Agencji Pracy

  • umiejętności sprzedażowe i chęć do samodzielnej realizacji planów sprzedaży

  • duża samodzielność i samodyscyplina

Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.com

w tytule prosimy wpisać „Specjalista ds Sprzedaży”

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

e- commerce CZESKI

Poznań Opis stanowiska: obsługa mailowa i telefoniczna klienta obsługa internetowych serwisów sprzedaży obsługa, modyfikacja i zarządzanie zamówieniami tłumaczenie gotowych tekstów o produktach Oc

e- commerce NIEMIECKI

RERUTER z j. Niemieckim ŁÓDŹ lub GDAŃSK

RERUTER z j. Niemieckim ŁÓDŹ lub GDAŃSK Praca w biurze Opis stanowiska: redagowanie i publikacja ogłoszeń preselekcja i selekcja aplikacji organizowanie spotkań i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnyc

bottom of page