USŁUGI HR

DIRECT SEARCH &

EXECUTIVE SEARCH

TEMPORARY STAFFING

PERMANENT STAFFING

Jedną z najskuteczniejszych metod pozyskiwania wykwalifikowanych kandydatów jest metoda Direct Search.

 

Direct Search jest to bezpośrednie poszukiwanie kandydatów według określonego profilu.

 

Korzyści z zastosowania metody Direct Search to pozyskanie cenionych kandydatów oraz pogłębiona wiedza na temat danej branży.

 

Projekty Executive Search są realizowane za pomocą poszukiwań bezpośrednich, oparte na bazie sieci kontaktów oraz zewnętrznych rekomendacji.

 

Executive Search  to projekty rekrutacyjne realizowane  na stanowiska kierownicze wysokiego szczebla. W ramach projektów Executive Search poszukiwani są kluczowi kandydaci, których kompetencje przyczyniają się do sukcesu firm.

Praca na tych zasadach polega na tym, że pracownik formalnie zatrudniony jest przez agencję pracy tymczasowej, a swoje obowiązki wykonuje u pracodawcy użytkownika. Ta forma współpracy nie łączy bezpośrednio pracowników z pracodawcą użytkownikiem.

Zalety:

  1. Szybki czas zatrudnienia

  2. Elastyczne godziny pracy

  3. Praca na etat i projekt dla freelanserów

  4. Możliwość wyższych zarobków

  5. Mniejsze prawdopodobieństwo nagłego zwolnienia

  6. Ciekawa ścieżka kariery

Nasi rekruterzy posiadają międzynarodowe doświadczenie w różnych sektorach, pozwalające na zaspokojenie potrzeb i oczekiwań Klienta.

 

Bezpośrednio po analizie potrzeb tworzony jest profil idealnego kandydata, a następnie ustalona zostaje strategia dynamicznego i efektywnego działania

POLUB NAS NA FACEBOOKU

© 2019 by PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS